Elavnurk

ELAVNURKA ON OODATUD
Kõik huvikooli Nõmme noortemaja loodusmaja ringide õpilased vastavalt tunniplaanile (vähemalt kord nädalas)
Kõik lapsed, kes suvel tegutsevad Tallinna Nõmme Noortemaja linnalaagris
Kõik lasteaiarühmad ja klassid koos õpetajaga – programme ja töölehti pakume vastavalt vanusele. Kollektiivide külastuste toimumise soovituslik aeg tööpäevadel 8.00 – 13.00 vastavalt eelnevale kokkuleppele kirja teel – nommeloodusmaja@gmail.com – või telefonitsi – 55639249
Kõik huvilised linnakodanikud igal esmaspäeval kell 17.00-19.00 (välja arvatud koolivaheajad)
Elavnurk on koht, kus saab väikeloomi – küülikud, merisead, hiired, rotid, deegud, villakhiired, harjasvöölane, kilpkonnad, maod, sisalikud, kukk, vutid, papagoid, kalad ja erinevad selgrootud – tundma õppida. Loodusmaja ringide õpilased, kel oskused käes, võivad mõningaid loomi koju „laenutada“. Laps saab seeläbi ennast loomaomanikuna tunda ja vastutuse häid-halbu külgi omal nahal tunda.
Elavnurga suured sõbrad on Nõmme Erakooli pered – 2012-2015 aastatel annetasid nad jõululaada tulu loomade heaks, on ka teisi üksikuid annetajaid – suur tänu teile kõigile!
Elavnurga loomade projektipõhine toitja (pool kuludest) on Tallinna Keskkonnaamet, loomi katab (tasub kommunaalid) Tallinna Nõmme Noortemaja.

ELAVNURK REISIB
Elavnurga loomad koos loodusmaja õpetajatega saate oma lasteasutusse või kooli teemapäevade läbiviimiseks külla kutsuda (kutsuja transport!)

 

nuhvik

 

 

nlmmihkelElavnurk